Firma Adı İletişim Konum
TECNO PROGRAM S.R.L
Loc. Drove 2/G - 53036, Poggibonsi (SI) / / Siena / ITALY
İletişim: +39 353 436 1317
Web: https://www.pegasuscadcam.com/
Salon: 6
Stant: 602 B
Ürün Grupları
  • MASiF AGAC iSLEME iCiN YAZILIMLAR
  • MOBiLYA ENDUSTRiSi iCiN YAZILIMLAR

TECNO PROGRAM, ahşap, mermer, metal ve diğer malzemelerin işlenmesi için birçok bağlamda ve üretim sektöründe kullanılan bir CAD-CAM yazılımı olan Pegasus CAD-CAM® markasını geliştirmekte ve üretmektedir. Şirket, ekibinin deneyimi sayesinde yüksek kaliteli ve kullanımı kolay bir ürün sağlayabilmekte ve özel ihtiyaçlara göre uyarlanmış çözümler sunabilmektedir.

Pegasus CAD-CAMPegasus Cad-Cam Ahşap Teknolojisi
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Pegasus Cad-Cam, 3 eksenli makinelerden daha karmaşık 5 sürekli eksenli işleme merkezlerine kadar ahşap frezeleme sektörü için çok sayıda yazılım çözümü sunmaktadır.

Pegasus CAD-CAM Freze AhşapFreze Ahşap
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Pegasus CAD-CAM Freze Ahşap, Tecno Program tarafından basit 3 eksenli yönlendiricilerin yanı sıra daha karmaşık 5 sürekli eksenli işleme merkezleri ile ahşap işleme için geliştirilmiş bir yazılımdır. Yazılım çok kullanıcı dostudur ve herhangi bir ileri bilgisayar becerisi gerektirmez; ayrıca, eğitim ve kullanım sırasında kullanıcıyı destekleyen çevrimiçi bir yardım ile sağlanır. Birkaç tıklamayla makineniz için NC dosyalarını oluşturabilirsiniz.

Pegasus CAD-CAM Torna AhşapTorna Ahşap
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Pegasus CAD-CAM Torna Ahşap, Tecno Program tarafından basit 2/3 eksenli torna makinelerinin yanı sıra döner kafalı daha karmaşık 5/6 eksenli torna makineleri ile ahşap işleme için geliştirilmiş bir yazılımdır. Yazılım çok kullanıcı dostudur ve herhangi bir ileri bilgisayar becerisi gerektirmez; ayrıca, eğitim ve kullanım sırasında kullanıcıyı destekleyen çevrimiçi bir yardım ile sağlanır. Birkaç tıklamayla makineniz için NC dosyalarını oluşturabilirsiniz.

Pegasus CAD-CAM DoorsDoors Wood
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Pegasus CAD-CAM Doors, Tecno Program tarafından ahşap kapıların ve tüm elementlerinin (kilitler, menteşeler, pervazlar, çerçeveler, vb.) hızlı tasarımı ve işlenmesi için geliştirilmiş bir yazılımdır. Parametrik tasarımcı, geniş bir makro kütüphanesi ve şablon oluşturma, süreci çok kolay ve neredeyse otomatik hale getirir. Ayrıca, önceden ayarlanmış işlemlerin özelleştirilebilir bir listesi mevcuttur.

Pegasus CAD-CAM PanelPanel Ahşap
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Pegasus CAD-CAM Panel, Tecno Program tarafından panel tasarımı ve üretimi için geliştirilmiş bir yazılımdır. Tüm panel makineleri için uygun olan bu sürüm, kullanıcının parametrik bir editör aracılığıyla ahşap panelleri kolayca üretmesini sağlar. Yüzeylerdeki çizimin otomatik yönetimi ile panelin basitleştirilmiş bir şekilde oluşturulmasını sağlar. Basit ve sezgiseldir, kullanımı için ileri teknik becerilere ihtiyaç duymaz.

Pegasus CAD-CAM Mutfak KapılarıMutfak Kapıları
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Pegasus CAD-CAM Mutfak Kapıları, mutfak kapılarının üretimi için eksiksiz ve entegre bir sistemdir. İhtiyacınız olan her şey tek bir yazılımda: Panelleri parametrik bir düzenleyici ile çizin, üretim listesini tanımlayın ve sorunsuz bir iş akışı içinde işleyin. Hepsi bir arada gerçek bir sistem!

Pegasus CAD-CAM Nesting PRONesting Pro
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Piyasadaki en iyi bilgi işlem motorlarından birine sahip, kullanımı kolay ve son derece performanslı bir nesting uygulaması olan Pegasus CAD-CAM Nesting PRO ile israfı azaltın, zamandan ve paradan tasarruf edin. Nesting PRO Uygulaması sadece bir Nesting uygulaması değil, aynı zamanda çizimden CNC makinenizdeki uygulamaya kadar tüm süreci yöneten eksiksiz bir CAD-CAM yazılımıdır.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

  • PEGASUS CAD - CAM