Firma Adı İletişim Konum
DOĞUŞ MAKİNA VE HIRDAVAT SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Tersane Caddesi Galata Hırdavatçılar Çarşısı No: 44-52-53 Po: 34425 Karaköy / Beyoğlu / İSTANBUL / TÜRKİYE
İletişim: +90 212 249 2215
Web: https://www.dogusmakine.com.tr
Salon: 6
Stant: 618
Ürün Grupları
  • PORTATiF DEKUPAJ TESTERELERi
  • PORTATiF SERiT TESTERELER
  • PORTATiF DAiRE TESTERELER
  • PORTATiF FREZE MAKiNELERi
  • PORTATiF ViDALAMA MAKiNELERi

Firmamız 1968 yılında ticaretin merkezi Karaköy de faaliyete başlamıştır. İlerleyen zamanla birlikte ithal ettiği ürünlerle geniş bir yelpaze oluşturmuş, yapmış olduğu ihracatlarla hem ülke ekonomisine katkıda bulunmuş hem de ticari etkinliğini arttırmıştır. Doğuş Makine, el aletleri sektöründe; müşteri odaklılık prensibiyle çalışmayı, sektörünü iyi tanımayı, paydaşlarının beklentilerini bilerek ve yeni beklentiler tanımlayarak, bunların en üst düzeyde tatminini ve her alanda verimli ve kârlı hizmet vermeyi amaç edinmiş bir hırdavat şirketidir. Doğuş Makine uzman kadro yapısıyla, en iyi fiyat garantisi ile sürekli kendini yenilemektedir. Satış & satış sonrası hizmeti ayrıca hızlı güvenli servis ağıyla hırdavat ve bağlantı elemanlarının ulaşabileceği inşaattan, makine imalatına, elektronik, elektrik ve mobilya sektörüne kadar hizmet vermektedir.

Festool ts 55 daire testere klavuz raylıFESTOOL TS 55 SUNTA KESME MAKİNASI
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

TS her zaman mutlak hassas kesimleri, maksimum gücü ve olağanüstü dayanıklılığı ile öne çıkmıştır. Her zamanki güvenilirlik devam ediyor - ancak çalışma hızı benzeri görülmemiş: TS 55 artık iki katına kadar hızda kesiliyor. Ek olarak, yeni nesil kesme bıçakları, maksimum kesme performansı ile mükemmel kesme kalitesini garanti eder. TS 55, kılavuz raylar ve açılı durdurma gibi aksesuarlar veya makineye mükemmel uyum sağlayan kıymık koruması ve ekstraksiyon sistemi gibi sofistike ve denenmiş ve test edilmiş detaylarla her türlü zorluk için mükemmel çalışma sonuçları ve birinci sınıf bir testere sistemi sağlar.

FESTOOL TOZ EMME MAKİNASI CTL 26TOZ EMME MAKİNASI
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Kompakt ama büyük. Hafif ama güçlü. CLEANTEC CTL 26, şantiyede veya atölyede 26 l lik büyük konteyner kapasitesi sayesinde kompakt boyutlarıyla maksimum hacim sağlar. Optimum hareketlilik için döner tekerlekler ve arka tekerlekler ile donatılmıştır. Ayrıca, taşıma sırasında olduğu kadar her yüzeyde denge sağlayan bir kilitleme frenine sahiptir. Emme kafasına tamamen entegre edilmiş düz filtre, tüm hacmin kullanılmasını sağlar: Bu, brüt ve net konteyner hacimlerinin neredeyse aynı olduğu anlamına gelir. Son derece kompakt, yüksek performanslı türbin, doğru emiş gücünü sağlar. 3900 l/dak hacim akışı, temiz hava dışında hiçbir şeyin kalmadığı anlamına gelir. L toz sınıfındaki tozlar için onaylanmıştır.

FESTOOL ROTEX 150 ZIMPARA MAKİNASIZIMPARA MAKİNASI
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

30 yılı aşkın süredir rakipsiz orijinal: 3 ü 1 arada ROTEX RO 150 kaba zımparalama, ince zımparalama ve polisaj için. Uygulama aralığını artırırken alet çantanızın yükünü hafifletin. Kaba zımparalama sırasında son derece yüksek malzeme kaldırma oranı için tek bir aletle. İnce zımparalamada süper ince sonuç. Ve cilalama sırasında mükemmel bir sonuç. GRANAT aşındırıcı ile birleştirildiğinde, ROTEX yalnızca düşük satın alma fiyatı sayesinde değil, aynı zamanda minimum düzeyde aşındırıcı kullanımı sayesinde de tasarruf sağlar. Ve uygun mobil toz emici ile sizi çalışma yüzeyini fırçalama zahmetinden bile kurtarır.

DMH CUT MDF LAMİNANT TESTEREDAİRE TESTERELER
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

MDF LAMİNAT SUNTA KESİM TESTERESİDİR.

FESTOOL GMBHGERMANY
Adres: Werts strasse 20 D-73240 WENDLINGEN STUTTGART GERMANYTelefon: 49 7024 80425400web: www.festool.com.tr
  • FESTOOL GMBH